Business Intelligence z Power BI Niezwykła usługa Power BI, wchodząca w skład pakietu Microsoft Office 365, to zestaw narzędzi do analiz biznesowych, który dostarcza wgląd we wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa. Wykorzystaj gotowe systemy business intelligence na swoją korzyść i przygotuj na swoim desktopie widowiskowe prezentacje, dzięki którym spotkania firmowe będą przebiegać płynnie i merytorycznie.
Chmura dla firm i przedsiębiorstw – Existo

Czy wiesz wszystko o swoim biznesie?

Power BI, znajdujący się wśród możliwości oferowanych przez Microsoft Office 365, to zestaw narzędzi do analiz biznesowych, który dostarcza wgląd we wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa. Systemy business intelligence pozwalają operować na ogromnej ilości danych firmowych, zebranych ze wszystkich możliwych działów, by następnie zamieniać te informacje w bardzo przystępne i czytelne prezentacje, na podstawie których śmiało można podejmować ważne decyzje biznesowe. To wszystko naprawdę może się odbywać za pośrednictwem zaledwie jednego desktopa – mowa tu zatem o doskonałym narzędziu dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwem.

Wraz z systemem business intelligence Power BI łatwo stworzysz przejrzyste raporty i bezpiecznie udostępnisz je wewnątrz organizacji tak, aby każdy, kto powinien, miał łatwy dostęp do niezbędnych informacji. Znajdujące się w pakiecie Microsoft Office 365 Power BO to nie tylko wyśmienite narzędzie, pozwalające na zapanowanie nad ogromnymi ilościami danych i wyłuskanie z nich najważniejszych wniosków, ale też doskonały sposób na optymalizację wewnętrznej organizacji w firmie i znaczące skrócenie trasy, jaką informacja musi pokonać w ramach przepływu pomiędzy desktopami kierowników poszczególnych działów, a kadrą zarządzającą.

Nieskomplikowany interfejs pozwala użytkownikom samym tworzyć raporty i je publikować – dzięki temu Power BI, zainstalowany na wybrany desktop wraz z pozostałymi usługami z pakietu Microsoft Office 365, staje się jednym z podstawowych narzędzi w firmie. Twórcy aplikacji zadbali o to, by była ona maksymalnie przystępna w użytkowaniu, niezależnie od stopnia obycia pracowników z technologiami wirtualnymi. Wybierając dla nich taki system business intelligence, masz gwarancję otrzymania usługi, którą uda się szybko wdrożyć w przedsiębiorstwie, a także zobaczyć pierwsze efekty zoptymalizowanej komunikacji i przesyłu newralgicznych danych pomiędzy zainteresowanymi działami.

Zawsze na czasie – gdziekolwiek jesteś

Usługa Power BI z pakietu Microsoft Office 365 to zawsze aktualne dane – odświeżane kilka razy dziennie lub w czasie rzeczywistym. Decydując się na wdrożenie tego narzędzia w swojej firmie, otrzymasz doskonały sposób na pozostawanie na bieżąco ze wszystkim, co się w niej dzieje. Systemy business intelligence są bowiem nie tylko stricte analityczne, ale też istotnie ułatwiające zarządzanie nawet na najwyższych szczeblach przedsiębiorstwa. Wszystkie dane będą automatycznie spływać na Twój desktop, a także wyświetlać Ci się w przystępnej formie. Narzędzie jest w dodatku podatne na dostosowywanie do preferencji użytkownika – z tego powodu przedstawiane informacje da się sprawnie ograniczyć tylko do tego wycinka, który naprawdę będzie Cię interesował.

Wyjątkowy system business intelligence Power BI oznacza również dostęp z dowolnego urządzenia – desktopu, telefonu lub tabletu. Niezależnie od tego, na czym najbardziej lubisz pracować, otrzymujesz gwarancję, że raporty będą się wyświetlać w sposób tak samo czytelny, przejrzysty i zrozumiały. Program z pakietu Microsoft Office 365 bardzo łatwo przystosowuje się do komputerów stacjonarnych, laptopów czy urządzeń mobilnych, więc wdrożenie go w firmie zupełnie nie zaburzy Twojego dotychczasowego trybu pracy i pozwoli po prostu na usprawnienie i optymalizację dotychczasowych przyzwyczajeń, dotyczących na przykład bycia na bieżąco ze sprawami w firmie podczas wyjazdów służbowych.

Narzędzie takie jak Power BI to również pewność, że wszyscy pracownicy mają dostęp do tych samych, najświeższych danych. System business intelligence z pakietu Microsoft Office 365 pozwala na swobodne zarządzanie przepływem informacji w firmie, by na desktopach pracowników pojawiały się one w dostosowanych pod względem objętości raportach, umożliwiających im jak najefektywniejsze wykonywanie swojej pracy. Power BI to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu poświęcanego na długie prezentacje, które w dodatku zaburzają często rytm czynności zawodowych. Dzięki temu narzędziu śmiało można skupić się wyłącznie na konkretach.

Zaawansowany system uprawnień gwarantuje bezpieczeństwo informacji i pozwala na definiowanie wielu poziomów dostępu do danych. Wykorzystanie Power BI wiąże się zatem z możliwością bardzo skrupulatnego zaplanowania sposobu, w jaki dane krążą po przedsiębiorstwie, i upewnieniem się, że stan wiedzy poszczególnych pracowników jest w pełni adekwatny do piastowanego przez nich stanowiska. Narzędzie business intelligence z zestawu usług Microsoft Office 365 charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, a korzystając z niego na swoim desktopie, zupełnie nie będziesz musiał martwić się o ewentualny wyciek danych lub innego rodzaju usterki.

Czy wiesz, co mówią Twoje dane?

Biznes i jego otoczenie zmieniają się bardzo szybko. Warto postawić na systemy business intelligence takie jak Power Bi z pakietu Office 365, ponieważ umożliwiają one dostosowanie się do niezwykle wysokiego tempa zmian zachodzących na rynku. Sukces finansowy zależy niejednokrotnie od bardzo sprawnej reakcji na nowe okoliczności, zagrożenia czy usterki – oprogramowanie od Microsoftu potrafi w tym zadaniu doskonale dopomóc i umożliwić zapoznanie się z faktami z poziomu desktopa. To dla Ciebie wyjątkowa szansa na wdrożenie w swojej firmie takich rozwiązań, które pozwolą na szybkie dostosowanie działań do faktycznych potrzeb.

Aby podejmować trafne decyzje, oparte na faktach, konieczne jest wnikliwe badanie stale rosnących zbiorów danych. Microsoft Office 365 Power BI pomaga kadrze zarządzającej odnaleźć się w zalewie informacji, znacząco usprawniając selekcję i wybierając te, które faktycznie mają wpływ na dobro przedsiębiorstwa. Użycie systemu business intelligence na firmowym desktopie pozwala wyciągnąć ścisłą esencję z ogromnej ilości danych i uniknąć sytuacji, w której decyzje podejmowane są na podstawie mniej istotnych faktów.

Z wyjątkowym systemem business intelligence Microsoft Office 365 Power BI informacje są na wyciągnięcie ręki: dane z setek źródeł są automatycznie pobierane na desktop, przetwarzane i jako gotowe modele dostarczane użytkownikom. Wszystkie czynności odbywają się z maksymalną troską o przejrzystość przygotowanych komunikatów i możliwość dostosowania się do ulegających dynamicznym zmianom realiów rynku. Raporty stanowią doskonały kompromis pomiędzy przyjemną dla oka stroną wizualną a konieczną do przyswojenia warstwą merytoryczną.

Dzięki zaawansowanym funkcjom analitycznym system business intelligence Power BI z pakietu Microsoft Office 365 nie tylko prezentuje dane na desktopie, ale pomaga również wyciągać wnioski, podejmować decyzje oraz prognozować przyszłość. To nowoczesne narzędzie dla kadry zarządzającej, która potrafi działać odważnie, dynamicznie i sprawnie dostosowywać się do nowych okoliczności. Pozwala w ciągu kilku chwil zapoznać się z dawką najważniejszych danych na temat przedsiębiorstwa, przyśpieszając w ten sposób wewnętrzny proces decyzyjny i skutkując większą konkurencyjnością firmy.

Szeroka paleta wizualizacji w Microsoft Office 365 Power BI pozwala tworzyć na desktopie dynamiczne raporty, które ułatwiają zrozumienie zebranych informacji. Wykorzystując system business intelligence, otrzymujesz dane w sposób całkowicie przejrzysty. Narzędzie to doskonale sprawdza się zwłaszcza w tych branżach, w których każda minuta może przełożyć się na ogromny zysk lub stratę.

Jeśli jesteś więc zainteresowany systemem business intelligence, który może naprawdę przyczynić się do usprawnienia wszystkich procesów zachodzących w Twojej firmie, Power BI z pakietu Microsoft Office 365 z pewnością okaże się znakomitym wyborem. Korzystając z desktopa lub telefonu, w każdej chwili będziesz mieć dostęp do informacji, pozwalających na podejmowanie najważniejszych decyzji biznesowych. Jako Existo jesteśmy oficjalnym partnerem marki Microsoft i z chęcią zaopatrzymy się w najwyższej jakości oprogramowanie do optymalizacji działań w przedsiębiorstwie. Nie czekaj więc i skontaktuj się z nami, by dać swojej firmie szansę na jeszcze szybszy rozwój!

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz wiedzieć czy oferowane rozwiązania będą odpowiednie dla Twojej firmy?
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź jak usprawnić działania firmy oszczędzając czas i pieniądze.

W ofercie również: