loader

Nasz zespół zapewnia pełną obsługę związaną z wdrożeniem Dynamics 365 w Państwa firmie, począwszy od pomocy w doborze odpowiednich narzędzi wspomagających, analizy i opracowania indywidualnych wymagań, poprzez jego implementację, szkolenia i stałe wsparcie. New Layer Wdrożenie
Dynamics 365
qloud

Dopasowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa

Power BI to zestaw narzędzi do analiz biznesowych, który dostarcza wgląd we wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa. Power BI pozwala łatwo tworzyć przejrzyste raporty i bezpiecznie je udostępniać wewnątrz organizacji tak, aby każdy kto powinien, miał łatwy dostęp do niezbędnych informacji. Nieskomplikowany interfejs pozwala użytkownikom samym tworzyć raporty i je publikować – dzięki temu Power BI staje się jednym z podstawowych narzędzi w firmie.

Wydajność
przede wszystkim

Rozwiązania biznesowe zbudowane na Dynamics 365 są elastyczne, szybkie we wdrożeniu i opłacalne. Są zaprojektowane tak, żeby usprawnić procesy, ułatwić współpracę pracowników firmy, podnieść wydajność sprzedaży i zmniejszyć koszty obsługi. Jest to rozwiązanie obsługiwane w chmurze, dlatego nie wymaga dodatkowych inwestycji w sprzęt czy zatrudnienia administratora.

Dynamics 365 jest bardzo przyjazny dla pracowników. Nowoczesna struktura sprawia, że obsługa narzędzia jest intuicyjna, a praca produktywna. Aplikacja umożliwia pracę z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Wystarczy odpowiednie narzędzie pracy (komputer, tablet, telefon) i połączenie z internetem.

Jest to również doskonałe narzędzie dla Kadry zarządzającej, pozwalające w prosty, szybki i dokładny sposób kontrolować zachodzące w firmie procesy handlowe oraz przeprowadzać bezpośrednio aktualizowane analizy biznesowe.

10

Aplikacje, które współpracują
chmurze

W wersji wyjściowej Dynamics 365 zawiera podstawowe funkcje, niezbędne do prowadzenia działalności i zapewnienia satysfakcji klientów. W miarę rozwoju potrzeb przedsiębiorstwa Dynamics 365 można rozwijać o aplikacje wspomagajcie. Każda z nich rozwiązuje faktyczne problemy i oferuje sprecyzowane korzyści. Dobór i łączenie odpowiednich czyni z Dynamics 365 narzędzie umożliwiające pełną kontrolę nad przepływem pracy przedsiębiorstwa.