loader

Business Intelligence z Power BI

Czy wiesz wszystko o swoim biznesie?

Power BI to zestaw narzędzi do analiz biznesowych, który dostarcza wgląd we wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa. Power BI pozwala łatwo tworzyć przejrzyste raporty i bezpiecznie je udostępniać wewnątrz organizacji tak, aby każdy kto powinien, miał łatwy dostęp do niezbędnych informacji. Nieskomplikowany interfejs pozwala użytkownikom samym tworzyć raporty i je publikować – dzięki temu Power BI staje się jednym z podstawowych narzędzi w firmie.

Zawsze na czasie
– gdziekolwiek jesteś

Power BI to zawsze aktualne dane – odświeżane kilka razy dziennie lub w czasie rzeczywistym. To również dostęp z dowolnego urządzenia – komputera, telefonu lub tabletu. Power Bi to pewność, że wszyscy pracownicy mają dostęp do tych samych, najświeższych danych. Zaawansowany system uprawnień gwarantuje bezpieczeństwo informacji i pozwala na definiowanie wielu poziomów dostępu do danych.

Czy wiesz co mówią Twoje dane?

Biznes i jego otoczenie zmienia się bardzo szybko. Aby podejmować trafne decyzje, oparte na faktach, konieczne jest wnikliwe badanie stale rosnących zbiorów danych. Z Power BI informacje są na wyciągnięcie ręki: dane z setek źródeł są automatycznie pobierane, przetwarzane i jako gotowe modele dostarczane użytkownikom. Dzięki zaawansowanym funkcjom analitycznym, Power BI nie tylko prezentuje dane ale pomaga wyciągać wnioski, podejmować decyzje oraz prognozować przyszłość. Szeroka paleta wizualizacji pozwala tworzyć dynamiczne raporty, które ułatwiają zrozumienie zebranych informacji.