loader

Czym jest Microsoft Azure?

Platforma w chmurze Azure to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań — w celu rozwiązywania współczesnych problemów i kreowania przyszłości. Dzięki Azure możesz tworzyć i uruchamiać aplikacje oraz zarządzać nimi w wielu chmurach oraz w środowisku lokalnym przy użyciu wybranych przez siebie narzędzi i struktur. Nie ma żadnych kosztów ponoszonych z góry — płacisz wyłącznie za rzeczywiste użycie. Platforma Azure zapewnia elastyczne opcje zakupu i cen dla wszystkich scenariuszy chmurowych, takie jak Korzyść użycia hybrydowego platformy Azure, oraz oferuje zaawansowane narzędzia, które ułatwiają zarządzanie wydatkami związanymi z chmurą.

Zaufana chmura

Zapewnij bezpieczeństwo od podstaw dzięki wsparciu zespołu ekspertów i proaktywnym funkcjom zgodności, którym ufają przedsiębiorstwa, rządy i startupy.

Bezproblemowa obsługa środowiska hybrydowego

W środowisku lokalnym, w wielu chmurach i na brzegu — wesprzemy Cię w dowolnej lokalizacji. Integruj swoje środowiska i zarządzaj nimi za pomocą usług zaprojektowanych dla chmury hybrydowej.

Tworzenie rozwiązań na własnych warunkach

Dzięki wsparciu dla technologii open source oraz obsłudze wszystkich języków i struktur możesz tworzyć rozwiązania w dowolny sposób i wdrażać je w dowolnym miejscu.

Przygotowanie na przyszłość

Ciągłe innowacje firmy Microsoft wspierają Cię w bieżącym programowaniu i tworzeniu wizji przyszłych produktów.