loader

Pakiet
Microsoft 365
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w doborze najlepszego rozwiązania IT dla Waszej firmy, zapewnić jego szybkie wdrożenie i wsparcie powdrożeniowe.

Składniki pakietu Microsoft 365​

Office-2013-2019-C2R-Install-Install-Lite-Crack-e1579683345832-887x1024

Pakiet aplikacji biurowych Office

Pakiet podstawowych narzędzi: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher, bez których praca biurowa wydaje się niemożliwa. Nowe funkcjonalności, intuicyjna obsługa, zawsze najnowsza wersja i możliwości korzystania na urządzeniach przenośnych sprawia, że są to najefektywniejsze i najbardziej przyjazne użytkownikowi narzędzia do wirtualnej pracy biurowej.

Poczta

Bezpieczna poczta firmowa. 50GB przestrzeni na użytkownika. Zaawansowana ochrona antyspamowa i brak reklam. Dodatkowo kalendarze, książka adresowa i lista zadań, z dostępem z dowolnego urządzenia i zawsze aktualne na wszystkich urządzeniach.

OneDrive

Wirtualny dysk dzięki któremu przechowywanie, zarządzanie i udostępnianie plików jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Umożliwia pracę w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu z poziomu przeglądarki internetowej. Doskonałe zabezpieczenie dla informacji przechowywanych na komputerze – synchronizacja chroni przed niespodziewaną utratą danych.

1200px-Microsoft_Office_Teams_(2018–present).svg
Teams
Zaprojektowana z myślą o potrzebach przedsiębiorstwa platforma komunikacyjna. Umożliwia stały kontakt między pracownikami, kontrahentami i klientami niezależnie od miejsca, w którym dana osoba przebywa i urządzenia, z którego korzysta. Funkcjonalności Skype dla Firm:
SharePoint

Bezpieczne miejsce do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji. Główną jego zaletą jest możliwość edycji w czasie rzeczywistym jednego dokumentu przez wiele osób korzystających z oddzielnych urządzeń multimedialnych. Zapewnij użytkownikom, zespołom i całym organizacjom możliwość odnajdowania i udostępniania zawartości oraz współpracy z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia.

W ofercie również: