...

Microsoft 365

Pakiet
Microsoft 365

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w doborze najlepszej platformy IT dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy licencje na pełen pakiet Microsoft Office 365 dla firm wraz z usługami takimi jak Outlook, Excel czy Teams. Jesteśmy w stanie zagwarantować jego szybkie wdrożenie w środowisku firmowym i długie wsparcie prowdrożeniowe, dzięki czemu wszystkie prace biurowe zaczną przebiegać znacznie sprawniej i efektywniej. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zobacz, w czym konkretnie może przydać Ci się platforma Microsoft Office 365.

Składniki pakietu Microsoft 365​

Pakiet aplikacji biurowych Office

Podstawowy pakiet najważniejszych narzędzi dla firm zawiera: Word, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher i Excel 365, bez których praca biurowa wydaje się niemożliwa. To licencja na zestaw najpopularniejszych programów, które w pełni zaspokajają potrzeby pracowników, zobowiązanych na przykład do przygotowywania profesjonalnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych Excel czy efektownych prezentacji w jednolitym formacie, ograniczając dzięki temu do minimum problemy z kompatybilnością plików i otwieraniem ich na różnych komputerach.

Nowe funkcjonalności, intuicyjna obsługa, zawsze najnowsza wersja i możliwości korzystania na urządzeniach przenośnych czy podczas konferencji w Teams sprawiają, że platforma Microsoft Office to pakiet najefektywniejszych i najbardziej przyjaznych użytkownikowi narzędzi do wirtualnej pracy biurowej. To oprogramowanie, które można bardzo szybko wdrożyć w środowisku firmy i cieszyć się znaczną optymalizacją działań wszelkiego typu: Excel pozwoli na stworzenie czytelnych dokumentów z dokładnymi wyliczeniami, a PowerPoint na przygotowanie ciekawych i przyjemnych dla oka prezentacji.

Poczta

Uniwersalna licencja obejmuje również bezpieczną pocztę dla firm Microsoft Outlook 365. Ta niezwykła platforma jest jednym z najpopularniejszych na świecie rozwiązań w zakresie odpowiednio zabezpieczonej wymiany wiadomości e-mail, gwarantując użytkownikom poufność i olbrzymi komfort codziennego użytkowania. Wewnętrzna komunikacja biurowa i kontakt z klientami staje się dzięki Outlook szybka i bezproblemowa – pracownicy będą mogli na bieżąco informować o postępach w swoich działaniach, a kadra zarządzająca błyskawicznie i umiejętnie reagować na ewentualne problemy.

Pełen pakiet usług wchodzących w skład Microsoft Outlook 365 zachwyca bogactwem możliwości i funkcji pomyślanych stricte z myślą o komforcie użytkownika. Licencja sprawia, że na każde konto pracownika przypada aż 50GB wolnej przestrzeni, co jest w pełni wystarczające do przesyłania dokumentów tekstowych, prezentacji czy arkuszy Excel. Zaawansowana ochrona antyspamowa i brak reklam przekładają się na ogromną wygodę użytkowania – firma Microsoft gwarantuje użytkownikom prywatność, potwierdzając, że wiadomości nie są skanowane przez żadne algorytmy.

Dodatkowo wskazać należy na kalendarze, książkę adresową i listę zadań, z dostępem z dowolnego urządzenia i zawsze aktualne na wszystkich urządzeniach. Platforma Outlook 365 to uniwersalny pakiet doskonałych narzędzi nie tylko do komunikacji, ale też do skrupulatnej organizacji czasu pracy, co przełożyć może się na większą efektywność i komfort psychiczny pracowników firmy.

OneDrive

Wirtualny dysk, dzięki któremu przechowywanie, zarządzanie i udostępnianie plików na platformie online jeszcze nigdy nie było tak proste. OneDrive, wchodzący w skład licencji do pakietu Microsoft Office 365, to doskonała usługa chmurowa, pozwalająca na bardzo komfortowe użytkowanie danych firmy bez konieczności nadmiernego obciążania dysku twardego urządzeń biurowych.

OneDrive umożliwia pracę w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu z poziomu przeglądarki internetowej. Doskonale współpracuje z innymi aplikacjami z pakietu Microsoft Office 365 – na dysku z łatwością można zapisać załączniki z poczty Outlook, na przykład w formie plików Excel. Chmura sprawdza się również podczas prezentacji w Teams, ponieważ jest z tą platformą w pełni zintegrowana. Dokonujący przedstawienia swojego projektu użytkownik może wygodnie przedstawić zebranym pracownikom różnego rodzaju dane, zupełnie bez konieczności posiadania ich na własnym dysku twardym.

Nadmienić należy, że OneDrive, tak jak wszystkie inne aplikacje z pakietu Microsoft Office 365, oferuje doskonałe zabezpieczenie dla informacji przechowywanych na komputerze. Dokumenty z Office Word, arkusze kalkulacyjne Excel, prezentacje, licencje do oprogramowania i innego rodzaju dane wrażliwe należące do firmy – umieszczając je w chmurze, możesz mieć pewność, że wszelkiego rodzaju pliki będą w niej bezpieczne, dostępne podczas prezentacji w Teams i w pełni uodpornione na ewentualne ataki cybernetyczne. Synchronizacja chroni natomiast przed niespodziewaną utratą danych i jest dodatkowym sposobem upewnienia się, że dane z dysku twardego nie przepadną w przypadku nieprzewidzianej usterki.

Teams

Zaprojektowana z myślą o potrzebach przedsiębiorstwa platforma komunikacyjna. Wchodzący w skład licencji do pakietu Microsoft Office 365 Teams umożliwia stały kontakt między pracownikami, kontrahentami i klientami, niezależnie od miejsca, w którym dana osoba przebywa i urządzenia, z którego korzysta.

Funkcjonalności Skype dla Firm:

Wideokonferencje w firmie dzięki Teams staną się proste do zrealizowania i intuicyjne dla użytkowników. Platforma zapewnia pełen pakiet usług, które przekładają się na ogromny komfort użytkowania. Integracja z OneDrive pozwala na swobodne korzystanie z obecnych na niej plików: korzystając z Teams, można jednocześnie posługiwać się arkuszami Excel, załącznikami z poczty Outlook czy prezentacjami PowerPoint. Microsoft Office 365 zapewnia więc pełne wsparcie dla wszelkiego rodzaju zdalnych konferencji w firmie i pozwala na wygodny kontakt z partnerami biznesowymi czy klientami.

SharePoint

Bezpieczne miejsce do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji. Wchodzący w skład licencji do pakietu Microsoft Office 365 SharePoint to platforma zaprojektowana w celu efektywnego i szybkiego obiegu danych wewnątrz firmy. Każdy pracownik uzyskuje dzięki niej bardzo łatwy dostęp do informacji i może również z łatwością publikować własne w formie pliku Word czy Excel. Outlook czy Teams nie są zatem jedynymi narzędziami do komunikacji, które znajduje się na platformie Office, choć SharePoint ma oczywiście swoje unikalne i wyróżniające go atuty.

Główną jego zaletą jest możliwość edycji w czasie rzeczywistym jednego dokumentu przez wiele osób korzystających z oddzielnych urządzeń multimedialnych. To jedna z najciekawszych opcji, którą oferuje licencja do pakietu Microsoft Office 365, ponieważ umożliwia pracownikom bardzo komfortową pracę nad jednym projektem i wprowadzania zmian, które natychmiast zobaczą wszyscy inni, mogący się do nich w dynamiczny sposób ustosunkować. To ogromna przewaga, którą SharePoint ma nad Outlook czy Teams, choć kluczem do optymalnej efektywności jest oczywiście używanie wszystkich tych narzędzi w odpowiedni sposób.

Zapewnij użytkownikom, zespołom i całym organizacjom możliwość odnajdowania i udostępniania zawartości oraz współpracy z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Licencja do Microsoft Office 365 zapewnia cały wachlarz znakomitych i intuicyjnych rozwiązań, a SharePoint to zdecydowanie jedno z najważniejszych i najbardziej przydatnych podczas codziennej pracy w firmie. Wraz z Word, Excel, PowerPoint, Teams i Outlook składa się na bezapelacyjnie najlepsze, kompleksowe oprogramowanie do optymalizacji pracy w środowisku biurowym. Skontaktuj się z nami, by się w nie zaopatrzyć i zupełnie odmienić komfort codziennego wykonywania najważniejszych obowiązków w przedsiębiorstwie!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.